Світлодіодні стрічки кращої якості в інтернет-магазині LEDSTORM

Світлодіодні стрічки знайшли широке застосування для підсвічування інтер'єру, реклами або для часткової заміни основного освітлення. Залежно від виду, вони можуть встановлюватися в закритих приміщеннях або зовні будинків. Причина, по якій світлодіодне освітлення витісняє звичне лампове - необузданность фантазії дизайнера і економія коштів. За допомогою різних смужок світла темну спальню перетворюють в затишний куточок, машину - в футуристичне транспортний засіб, маленький магазинчик - в яскравий острівець.

Світлодіодні стрічки

Світлодіодну стрічку купити в інтернет-магазині LEDSTORM за доступною ціною

Незважаючи на величезний вибір, найкраще світлодіодну стрічку купити в інтернет-магазині LEDSTORM. На ринку світлодіодних товарів з 2008 р За цей період ми закріпили дружні відносини з виробниками продукції, домовилися про знижки, відпрацювали системи поставок. Тому своєму покупцеві ми можемо запропонувати вироби за найвигіднішими цінами з подальшим гарантійним обслуговуванням.

Кожна область застосування підсвічених стовпчиків претендує на певні вимоги до виробів. На що звернути увагу при виборі?

  • На розмір діодів і щільність їх установки на 1 метрі;
  • На тип світіння: монохромні і кольорові;
  • На напрям світіння: торцеві і фронтальні;
  • На ступінь захисту: негерметичні, з одно- або двостороннім захистом.

Наприклад, ви звернули увагу на стрічку SMD 5050 30д.м. (IP65). Як розібратися в абревіатурі? SMD - перші літери фрази поверхневого монтажу пристрою, що в перекладі: прилад, що вмонтовується на поверхню. 5050 - позначає розмір. Виходить: на гнучку смужку методом пайки встановлені діоди величиною 5,0 мм на 5,0 мм.

30д.м. - Чи означає, що на одному погонному метрі розміщено 30 діодів. Це мінімальна кількість, можна розглянути варіант 60, 120, 240 штук на метр.

(IP65) - ступінь захисту. Перша цифра говорить про пило-, друга - про влагозащіте. Чим більше значення, тим краще захист. В даному прикладі IP65 - абсолютний захист від пилу і від струменя води, що потрапляє на прилад під різними кутами.

Диодная стрічка це краще світлове рішення

Перевага диодной стрічки в порівнянні з лампою розжарювання в тому, що вона випромінює в ширшому діапазоні. Тобто можна вибрати від теплого білого до холодного (з синявою).

Термін служби закладається до 30 000 годин. Якщо ви купуєте прилад для використання в домашніх умовах, то порахуємо. Ви ж не будете на цілий день включати світло? Сутінковий час і вечірнє десь 3 години. 30000 розділити на 3 години щодня, 10000 годин виходить. Переводимо на роки - 27 років. Вражає.

Якщо додати менше споживання електроенергії, то видно очевидна вигода від встановлення світлодіодних стрічок.

Приплюсуємо простоту монтажу. Найпростіший варіант - на клейовий основі, який нанесений на саму смужку. Або з використанням різноманітних профілів, які ще додатково прикрасять інтер'єр.

Ще одне важливе особливість - індивідуальний проект. Ні у кого не буде такого дизайну, який створите ви самі.

Звертайтеся в інтернет-магазині LEDSTORM за якісним товаром за доступними цінами.