Світильники в інтер’єрі

Світильники в інтер’єрі

В оформленні власної оселі не буває дрібниць. Кожна, навіть найдрібніша деталь, може кардинально змінити настрій приміщення. Одним з таких елементів є світильники. В інтер’єрі вони відігрівають одну з найважливіших ролей; саме від них залежить атмосфера кімнати та завершеність концепції дизайну.

Обираємо правильний світильник

Так склалося, що більшість людей відносяться до освітлення дуже аскетично: є світло, і добре. Насправді ж, правильно підібрані люстри, бра та інші світильники здатні підкреслити переваги кімнати і стати справжньою родзинкою вашого дому. Але для того, щоб цей елемент декору виглядав доречно, потрібно прислухатися до рекомендацій фахівців світлодизайну.

Почнемо з того, що дизайн світильників повинен відповідати загальному стилю інтер’єру . Слід відмітити, що стилів оформлення приміщення існує дуже і дуже багато, але умовно їх можна розділити на три основних напрямки: класичний, етнічний і сучасний.

• Однією з характерних рис класичного напрямку є повна відповідність тій або іншій історичній епосі. Люстри, які підходять до інтер’єру, оформленому в класичному стилі, виробляють з кришталю або венеціанського скла. Ці матеріали надають приміщенню урочистості, витонченості та вишуканості.

• Обираючи світильник для кімнати, оформленої у етностилі, потрібно звернути увагу на люстри з абажуром з тканини. Також доречними стануть варіанти з металевими вставками, намистинами та іншими елементами декору.

• Для сучасних стилів потрібно обирати світильники, які поєднують в собі функціональність і привабливість. Сучасний дизайн передбачає повну свободу для творчості та самих неординарних рішень. Тут немає місця для правил та обмежень; форма та дизайн декоративних світильників може бути найнеочікуванішим. Головне, щоб це подобалось вам та вдало поєднувалось з іншими предметами інтер’єру.

Окрім стилю, вам потрібно приділити увагу розміру світильників. Занадто велика лампа у невеликій кімнаті буде загромаджувати простір ті візуально робити площу ще меншою. І навпаки: дуже маленька люстра загубиться у великій кімнаті. Дизайнери рекомендують обирати світильники відповідно золотому правилу: чим більше площа приміщення, тим більше прилад для освітлення.

Звісно, не можна забувати про якість виробу, оскільки саме вона є запорукою вашої безпеки та довгого «життя» освітлювальних приладів. Обирайте світильники лише від перевірених часом виробників, які використовують лише безпечні матеріали і гарантують надійність конструкції.

Де придбати кращий світильник?

Якщо ви хочете придбати люстру чи бра, які ідеально впишуться в інтер’єр та створять затишну атмосферу житла, зверніться до декор-центру «Ваш Інтер’єр». Наша компанія пропонує вам великий асортимент різноманітних приладів для освітлення кімнати чи будь-якого іншого приміщення у вашому домі. Ми співпрацюємо з провідними європейськими виробниками, продукція яких не залишає сумнівів у її якості. Вишукані кришталеві люстри, ергономічні сучасні софіти, декоративні світильники, торшери в стилі ретро – тут кожен зможе знайти щось на свій смак. Зверніться до салону «Ваш Інтер’єр», і наші фахівці допоможуть вам зробити правильний вибір.