Пилові вентилятори вiд компанii "Вент-заводи".

Дані обладнання відносять до вентиляторів середнього і низького тиску. Відмінною особливістю даних пристроїв від відцентрових виробів є можливість застосування їх в середовищі з високим показником запиленості повітря, а також з наявністю об'ємних домішок (стружки, тирси тощо). Дані обладнання призначені для переміщень повітря і інший газової суміші, їх агресивність по відношенню до вуглецевої сталі звичайної якості не більше агресивності повітря, в якому вміст пилу та іншої твердої домішки за кількістю не більше 1 кг / м3, не містить липкі речовини і волокнисті матеріали.

Застосування пилового вентилятора.

Пилові вентиляториОбладнання використовують в системі пневмотранспорту (в системі пило очисної установки) для вилучень деревного пилу і стружки від деревообробного верстата, для вилучень пилу при транспортування зерна і його відходів, для вилучень пилу при обробках ударів, вовни, і інших матеріалів, а також для іншої санітарно-технічної і виробничої мети в зонах відсутностей постійного робочого місця. 

Переваги: ​​висока продуктивність і потужність, бездоганну якість продукції, прості в монтажі та експлуатації, ефективність; економічність; надійність; немає необхідності в постійному техобслуговуванні. Купити пиловий вентилятор Ви можете в нашій компанії за доступною ціною і на вигідних умовах можна на нашому сайтi https://7-vz.com/ua/category/ventilyatsiya/, в нашій проектно-монтажної компанії.

Принцип дії.

Суміш повітря і пилу надходить в корпус, до робочого колеса, через вхідний патрубок. Користувач може змінити кількість суміші, що надходить до вентилятора, шляхом регулювання зазору між вхідним патрубком і робочим колесом. Робоче колесо пристрою обертається під дією сил відцентрового типу, внаслідок чого надходить суміш захоплюється його лопатками. У процесі обертання, лопатки відхиляють потік суміші на 90°, завдяки чому вона переміщається в радіальному напрямку по корпусу, і виводиться в простір.

Пристрої видаляють з повітря такі домішки як: металевий пил і стружка від верстатів або шлаки від зварювання, тирса і стружки від деревопереробних верстатів, пилові суміші, від зернових продуктів, що виникають при їх транспортуванні по каналах пневмотранспорта.

Для отримання детальної інформації звертайтеся за телефонами, які вказані на сайті або залиште заявку на зворотний дзвінок, заповнивши спеціальну електронну форму. Ціна, оперативність і якість обслуговування Вас приємно здивують! Для постійних клієнтів передбачені знижки!

Компанія "Вент-заводи", - пиловий вентилятор, проектування, монтаж. https://7-vz.com. Телефонуйте: +38(044) 221-25-52